| Xander112 a întrebat:

Salut. Pe ce opere sa ma axez mai mult la romana, profil real? Nu pot si nici nu as vrea sa invat 12-15 opere... Vreau doar sa stiu cam care ar fi operele care au sansa mai mare de a pica. Pana acum am invatat foarte bine Ion si Plumb. Multumesc si dau funda!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Subiectele sunt secrete pana in momenul examenului, deci nimeni nu are cum sa-ti spuna ce sanse sunt la anumite opere, odata ce nimeni nu stie ce s=ar putea da.
Oprele s-au invatat cand au fost predate, acum doar recapitulezi lectiile si iti reinprospatezi memoria cu ele.