| cryaotic a întrebat:

Salut, pentru a instala windows8 pe un laptop cu freedos trebuie mai intai sa instalez driverul sau instalez direct windowsul?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Driverul, indiferent la care te referi tu, se instaleaza doar dupa ce ai un sistem de operare instalat deja

| K0sti a răspuns:

Care driver? Sa-l instalezi pe ce? Tu nu ai windows da vrei sa instalezi drivere!

| siriusblack98 a răspuns:

Driverul se instaleaza dupa ce instalezi windows-ul! Dar la windows 8 driverele sunt incorporate nu mai trebuie sa instalezi tu nimic.