| дарквеидр a întrebat:

Pentru inceput, sunt un elev la filologie clasa a 11-a.
Sunt interesat in domeniul marketing (principal) si management (secundar). Pana de curand eram interesat la Facultatea de Marketing la ASE, dar de curand am aflat de Facultatea de Marketing la URA, si as dori sa stiu care ar arata mai bine in CV, avantaje, dezavantaje, taxa, camin etc.

1 răspuns:
| cookiejar a răspuns:

Universitatea Roamano-Americana e mult mai slaba ca cea de la ASE. fIind universitate particulara, profesorii te trec mult mai usor decat daca ai fi la stat. Intra pe http://www.ase.ro si vezi exact taxele la camin. daca nu gasesti o anumita informatie, trebuie sa aiba un email expus la care de obicei se rapsunde zilnic