| Marin_Florin_1996 a întrebat:

Profesorul are voie sa imi treaca nota din simularea de bacalaureat in catalog daca eu nu vreau sa o treaca?

Răspuns Câştigător
| Victoria18 a răspuns:

NU! Regulamentul spune strict ca asta trebuie sa se intample doar cu acordul elevului!

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

NU are voie fara acordul tau, asa ne zic astia si la stiri.

| AC4S4 a răspuns:

Nu are voie decat cu acordul tau. Dar daca-l enervezi poate sa te asculte si sa-ti dea o nota mai mica.
Eu vad un oarecare avantaj in a-ti trece nota de la simulare, macar stii ca la sfarsit de semestru nu o sa te streseze profesorii ca nu ai note.

| iRobert125g a răspuns:

Nuu dar daca se enerveaza iti pune direct 4 cu voia parintilor