| TheDarkDragon a întrebat:

Salut, stie cineva care ar fi diferentele dintre a organiza un lant de hoteluri si o companie de vase de croaziera?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Hotelurile pot fi aprovizionate si pot apela la servicii externe (de mentenanta, interventii etc.) oricand.

Vasele de croaziera trebuie sa aiba itendenta asigurata inainte de pornire pe drum, iar serviciile prezente si disponibile in permanenta.

| sierra1 a răspuns:

Asta e o adevărată temă de doctorat!

| TheDarkDragon explică (pentru sierra1):

Este doar un sub punct de la un proiect la facultate laughing)