| Alex26556 a întrebat:

Salut, știe cineva dacă pot să recapăt taxa anuala daca sunt declarat respins? Momentan sun în așteptare și trebuie să plăteasc jumătate din taxa anuală.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Taxa de scolarizare platitta iti va fi restituita, daca nu esti admis la facultate.

| Alex26556 explică (pentru Ioandelasal):

Poți să îmi explici cum fac sa îmi recapata bani că am fost declarat respins sau ști cumva dacă pot sa ma înscriu în toamnă?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Alex26556):

Daca mai sunt locuri libere si ai media necesara sa intri poti sa te inscrii.
Daca nu depui o cerere de restituire a taxei si este obligatoriu sa-ti fie restituita.

| Alex26556 explică (pentru Ioandelasal):

Unde aflu dacă mai sunt locuri sau unde pot găsi model de cerere (unde trebuie să-l trimit )?

| Ioandelasal a răspuns (pentru Alex26556):

Daca sunt sau nu locuri libere afli de la facultate, mergand fizic, telefonic, prin email sau uitandu-te pe site-ul oficial.
Nu cred ca exista o cerere tip dar asta afli tot de la facultate, atunci cand te interesezi daca mai sunt locuri libere.