| dima1996marius a întrebat:

Salut,stiti carti despre al doilea razboi mondial? ceva in genul cartilor lui sven hassel?

4 răspunsuri:
| AdamLevine a răspuns:

Daca vrei sa vezi un documentar super tare despre Al Doilea Razboi Mondial fa-ti cont pe vplay. ro si cauta in engleza:The Second World War si ai vreo 5 parti, fiecare a cate 45, 50 minute fiecare, o sa mai ai si alte chesti interesante pe acolo.Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru AdamLevine):

Iti multumesc foarte mult!

| problematica07 a răspuns:

Ferma animalelor-George Orwell, Maus: Povestea unui supraviețuitor-Art Spiegelman. Sunt cele mai importate de citit si iti dau zeci de informatii despre al doilea razboi mondial.