| Stefanelutzul a întrebat:

Salut
Stiti daca pot sa schimb grupa de la facultate la inceputul anului?
Am fost repartizat la alta grupa fata de prietenii mei si vreau sa stiu daca pot face ceva pana in anul 2.

4 răspunsuri:
| Vehuiah07 a răspuns:

Salut! Poți schimba grupa de la facultate dacă sunt locuri libere rămase în aceea grupă. Grupa se poate schimba înainte de a incepe semestrul 2.Nu trebuie să aștepți anul 2.

| Sn4k3 a răspuns:

Doar daca sunt locuri libere sau daca vrea cineva sa faca schimb din grupa respectiva. Intreaba la secretariat.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Doar la schimb cu alt student.

| UserRo10 a răspuns:

Depinde de facultate. Da mail sau suna la secretariat. Mutarile intre grupe se fac inainte de inceperea anului universitar. De obicei in aceste cazuri trebuie sa gasesti un coleg din acea grupa care vrea sa faca schimb cu tine. Cel putin asa era la facultatea mea