| Alex_AlexUnder_1997 a întrebat:

Ştiu ca sunã patetic dar am uitat ce medii am luat in BAC ( 2016 ). Am cautat pe site-ul de la EDU dar nu gasesc nimic. Mã poate ajuta cineva cu problema asta? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Solutia este foarte ingenioasa si greu de pus in aplicare. Trebuie sa te uiti pe diploma de bac.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru minrest):

Ai dat un raspuns de 10+

| Shimozukushiki a răspuns (pentru minrest):

Un răspuns amuzant dar în același timp și logic/ingenios.
Te-ai gândit oare că băiatul e la facultate și a dat diploma celor de-acolo?

| minrest a răspuns (pentru Shimozukushiki):

Copii legalizate. Acte de studii.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Trebuie sa te auti singur, nimeni de aici nu te poate auta.
Daca ai ridicat diploma atunci scrie pe aceasta. Daca ai depus-o undeva (facultate, scoala postliceala sau angajator) te duci acolo si ti-o arata.
Daca n-ai ridicat-o (indiferent de motiv) atunci afli de la liceul pe care l-ai terminat.