| sammyr a întrebat:

Sunt a 12 a si nu prea stiu ce facultate sa urmez... Mi-ar fi placut sa invat o limba asiatica, dar nu stiu ce facultate trebuie sa urmez, sau daca se dau probe sau se intra pe baza de dosar. As fi vrut la Bucuresti, nu cred ca e cineva care nu ar vrea in capitala. Daca puteti sa mai veniti cu niste idei de facultati ce sunt la bucuresti, ar fi super. Poate chiar pe baza de dosar, nu prea ma tenteaza sa dau admitere. Multumesc anticipat. Funda!

1 răspuns:
| AnonimaPff a răspuns:

Si eu sunt pasionata de limbi straine, te sfatuiesc sa te duci la ASE sau ma rog, la orice facultate de limbi straine, la majoritatea, din ate stiu, cel putin la ASE, e fara admitere. nu-ti pot da sfaturi caci mai am mult pana la facultate laughing Baftă!