| Ssergiuu a întrebat:

Salut, sunt clasa a 10 si m-am transferat de la un profil de științe ale naturii la un profil de filologie bilingv franceză și mi s-a spus că trebuie sa sustin un examen, aveti idee despre ce este vorba la acel examen si din ce ar trebui să mă pregătesc? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Mad1 a răspuns:

Da..se dau din modulele din profilu la care te.ai transferat. Daca nu ti s-a zis din ce sa te pregatesti, te vei duce sa dau testul cu o doamna sau 2 care iti vor da niste carti si testul si cauti raspunsu in ele pe loc si raspunzi la test. La mine asa a fost.Succes

| Ssergiuu explică (pentru Mad1):

Mulțumesc frumos!