| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt clasa-VI-a, la teza de la metematică poate să-mi dea din proporții? Fără răspunsuri eronate

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar stii ca sansa sa stim asta este foarte mica, chiar improbabila. Cum adica fara raspunsuri eronate? Normal ca nu stim ce iti da tie la teza, nu suntem din clasa cu tine. Profesorul vostru va zice din ce dati, nu este nicaieri la fel. Daca el hotaraste sa nu va dea la teza asa si sa va dea intr-o lucrare numai, asta este decizia lui.

| Demidol a răspuns:

Cum nici unul dintre userii de aici nu face subiectele pentru teza, orice raspuns poate fi eronat.
Dar sunt sanse foarte mari sa fie subiecte din proportii. Pentru ca esti abia in clasa a VI-a.