| YoMan912 a întrebat:

Sunt in clasa a 10 a si vreau sa recapitulez toata materia de clasa a 9 a, deoarece la clasa nu am facut mare chestie. Mentionez ca sunt pe mate info.
Daca se poate, un manual online sau vreun site pe care pot recupera.
Multumesc. Funda

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Cea mai buna solutie: ceri imprumut o carte de clasa a 9-a de la profesorul de matematica si scanezi partile importante (preferabil in format pdf). Astfel vei putea avea la tine oricand cartea, cand ai nevoie, chiar si de pe un telefon.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Asa ceva nu cred ca vei gasi, dar manualele scolare sunt inca bune.