| Infotech a întrebat:

Sunt in clasa a 10a la Filologie. Și vreau să mă mut la mate-info. Trebuie sa dau diferențele într-o lună și nu știu de unde să învăț. Trebuie sa dau diferențele la informatică și atât. Cum pot învăța într-o lună totul? Mă puteți ajuta? Trebuie să învăța info de clasa a 9a și info de clasa a 10, sem 1

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Intr-o lună nu le prea inveți. Totuși ia legătura cu profa/profu de info și spune-i care e treaba cu tine și să-ți zică ce și cum să faci. Măcar te vede interesat...