| Dominic1234 a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 8-a si am dat simulare sapt trecuta, stie cineva daca profesorul are voie sa puna nota ca teza?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, doar eventual cu acordul vostru.

| Lioana a răspuns:

Teza trebuie sa fie anuntata din timp. Daca v-a spus de la inceput ca acea simulare va fi considerata teza se poate. Daca v-a anuntat asta doar dupa ce ati dat-o nu se poate. Dar ca simpla nota se poate trece chiar daca nu v-a anuntat.

| AC4S4 a răspuns:

Nu. O poate trece ca notă simplă, dar nu ca teză.

| DaniTDCI a răspuns:

Nu are voie, teza e teza iar simularea e altceva

| ibaal a răspuns:

Teoretic nu,dar,daca v-a anuntat din timp, poate!
Ori ca nota normala (din test), ori ca teza, dar, trebuia sa va fi anuntat!

| Yiing a răspuns:

Ea decie big grin face ce vre la ora ei. dar in general, ar trebui sa va spuna cand aveti teza. daca nu a zis nimic (gen " copii marti o sa dam o simulre timp de 3 ore si asta o sa fie teza ")
succes la teza big grin