| OfCourseNot a întrebat:

Salut, sunt in clasa a 9-a profil Mate-info, dar nu stiu ce specializare :p. intensiv: ce? Cum pot sa aflu? Eventual, uite aici orarul: 5 ore de mate(una am impresia ca este optionalul, pentru care nu noi am optat btw), 4 ro, 3 fizica, 2 chimie, 2 engleza, 2 bio, 2 geografie, 2 istorie, 2 franceza, 1 info, 1 tic, 1 sport, 1 religie, 1 muzica/desen.
Clar nu este intensiv info, astfel am sanse sa intru la o facultate de info cu ce mi se preda in astia 4 ani?

Răspuns Câştigător
| Ivy86 a răspuns:

Orarul se schimba de-a lungul anilor, deci se poate intensifica mai mult.
Cel mai bine întreabă la secretariat ce programa ai, sau diriginta.
Poți face și cursuri extra dacă crezi ca e prea puțin.