| QuestionMark12345 a întrebat:

Sunt in ultimul an de liceu si m-am gandit sa urmez Facultatea de Management in Productie si Transporturi(secția ingineria economică).
Doresc sa stiu care este gradul de matematică si informatica utilizat la cursuri, ce alte materii se mai studiază si daca reprezintă o problemă faptul că am studiat la un liceu cu profil uman(nu am vaste cunoștințe în domeniul matematicii si informaticii).

1 răspuns:
| Sonia822 a răspuns:

N-are legatura liceul, dar sa iei in considerare si medicina dentara, nu ti-ar strica 270.000 euro/an in buzunar