| S3rgiu98 a întrebat:

Sunt inca la liceu si as dori sa intru la academia de politie pentru trupele speciale de interventie S.I.A.S. Spuneti-mi va rog, ce materii sunt necesare pentru admitere.

Răspuns Câştigător
| S3rgiu98 explică:

Matematica si fizica nu au treaba cu forta bruta si sa duci puscariasi in instanta, mai mult tine de romana si alta materie legata de teorii fara calcule matematice

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa vezi dupa ce iei bacu, pana atunci te apuci de gym sa faci putere in tine

| S3rgiu98 explică (pentru mgtow):

Mersi! Dar principalele materii sunt romana, mate, engleza, fizica? De sport stiu si fac deja sala si alerg, dar sunt curios care sunt materiile pe care sa ma axez.

| S3rgiu98 explică (pentru S3rgiu98):

Multumesc!

| S3rgiu98 explică (pentru S3rgiu98):

Matematica si fizica nu au treaba cu forta bruta si sa duci puscariasi in instanta, mai mult tine de romana si alta materie legata de teorii fara calcule matematice

| Anonim99876 a răspuns:

In primul rand sportul fara sport nu faci nimic laughing si apoi o sa dai examen la 2-3 materii romana mate si sport!

| S3rgiu98 explică:

Ok! Sportul nu e problema, dar stiam ca trebiue romana, mate, engleza, fizica?