| Iulya17 a întrebat:

Sunt interesata de studii in Danemarca, as vrea sa intreb daca cineva a studiat acolo sau cunoaste ceva despre educatia daneza: care este procedeul care trebuie urmat pentru a intra la o facultate acolo? Ce examen de lb. engleza este necesar? Ce facultate imi recomandati pentru a studia lb. engleza si lb. spaniola? Va multumesc mult! happy

1 răspuns:
| MihaiArt97 a răspuns:

Si eu sunt interesat si am aflat unele lucruri... daca vrei da-mi un mesaj pe mail si putem discuta mai multe acolo amanoleseilaur@yahoo.com