| Marius1345 a întrebat:

Salut, sunt la clasa de mate info intensiv si vreau sa stiu daca siteul WellCode.ro este bun pentru ca sa invat informatica.Am auzit ca este bun fiind laudat si de Cristian Dascalu. Nu stiu mai nimic si vreau sa ma apuc cat de cat serios sa invat informatica. Stiti voi niste siteuri mai bune de unde as putea sa invat informatica? Sau canale de Youtube. Stiu si engleza si va rog sa mentionati daca sunt in engleza siteurile. As prefera in romana ca inteleg mai bine.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Nu stiu mai nimic si vreau sa ma apuc..." - fii as mai intâi in manualul de-a 9 și-a 10 a și dacă mai e cazul, mai vorbim de siteuri

| Meme10Memu a răspuns:

Orice site e bun.