| anonim_4396 a întrebat:

Salut, sunt la facultatea de protecția mediului anul 1, la specializarea mea, exploatări forestiere orarul este afișat pe trei ani, in timp ce la silvicultura pe patru ani.Voi face 3 ani?

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Leșin de râs la fiecare întrebare legată de facultate pe care o pui
leșinlaughing))))))

| Whiterainbow123 a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| supadeceapa a răspuns (pentru Whiterainbow123):

Ca s-a dus la o facultate despre care nu stie absolut nimic

| anonim_4396 explică (pentru Whiterainbow123):

E mortallaughing)))))

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Sunt curios dacă știe și la ce specializare e, sau n-a înțeles binelaughing))

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-as mira daca ar veni pe la sfarsitul semestrului:
Buna ziua, TPU! Astazi am aflat ca am mers la cursurile unei specializari diferite pana acum, cum aflu unde trebuie sa merg eu?

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Poate nici nu e la facultatea / universitatea astalaughing))))
să învețe matematică și în sesiune să-i vină niște subiecte de uman, de filosofie laughing))

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Https://www.tpu.ro/......eo-50-din/

Și n-aș fi foarte sigur că nu-i adevărat, lol, vin doar 10 la cursuri unde e el:))))

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate merge la cursuri cu aia din anul 3 laughing))))))

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

La primul examen:
https://imgur.com/TQ5jBRi

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Atât de mulți să fi renunțat până în anul 3?laughing)))

| supadeceapa a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt grupe de cate 40 de insi care raman 10-15 pana in anul 3 si sunt prezenti 3-5 tot timpul laughing)) asa ca nu m-as mira.

| anonim_4396 explică (pentru supadeceapa):

Poate are vreun tiz înscris în anul 3 și la prezență crede că e vorba despre ellaughing)