| tiby93 a întrebat:

Salut, sunt la liceu si am auzit ca o sa fie greva si ca o sa se inghete anul.
Voi ce credeti? Vom fii nevoiti sa repetam anul cu totii? Mi se pare absurd pentru o luna.

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Este o glumă. Elevii nu sunt cu nimic vinovaţi pentru problemele din economie. Profesorii folosesc acest lucru pentru a şantaja guvernul, dar nu e posibil acest lucru.

| Flav a răspuns:

Ati vrea voi nebunilor.

| Skylerx a răspuns:

E, glumesc sa stii. Cum adica? Eu am auzit ca nu o sa mai mergem la scoala si o sa ramanem repetenti. Asta este o minciuna gogonata sa stii si cum adica? Sa ne trezim la 18 ani in clasa a III sau a IV?

| miky_1289 a răspuns:

Si eu sunt de aceeasi parere!sad

| Florry19 a răspuns:

Eu sunt de părere că profesorii vor să doar sperie!
Ei nu sunt plătiţi pe timpul grevei! Cel mai probabil vor fi recuperări, în niciun caz îngheţarea anului pentru o lună de şcoala, în care şi aşa nu se face nimic. Să fim serioşi. A mai fost o situaţie asemănătoare acum 2 ani, când a fost grevă generală 3 săptămâni.
Grevă va fi pe 31 mai. Eu zic să stai liniştit.
Succes la liceu!

| danielacs a răspuns:

Este o prostie cu care profesorii incearca sa il sperie pe presedinte! Asta ar fi o mare prostie pentru ca la 20 de ani ar insemna sa fiu in clasa a XII tongue si asa ceva nu se poate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce e posibil.
Cred ca este o porcarie, la o adica : sa repet anul inca o data