| Anonimity a întrebat:

Salut.Sunt la mate info la un liceu teoretic, insa nu ma descurc deloc cu matematica si mi-e frica ca nu o sa iau bacul. Vreau sa ma mut la stinte ale naturii in cadrul aceluiasi liceu(Ion Barbu Pitesti).Imi puteti spune si mie va rog la ce se da bacul la stinte ale naturii?

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca as fi rau, te-as intreba ce cauti tu la liceu. Dar nu sunt... Transferul fara mari pile, nu se poate face in primul si ultimul an de liceu. In ceea ce priveste bacul, cele mai bune sfaturi le poti lua de la liceul tau.