| AndreeWz a întrebat:

Salut, sunt la mate-info si maine dau teza la info. Vreau si eu sa stiu ce lectii s-au facut anul asta (am ajuns la vectori) eu mi-am pierdut caietul si nu mai stiu ce am facut...

4 răspunsuri:
| Rd79 a răspuns:

Daca esti a 9-a, apuca-te si invata C-ul. Adica sintaxa, cum se fac unele mici programe, cum se acceseaza elemente din vectori, etc.

| AndreeWz explică (pentru Rd79):

Sunt a 10 a, vectorii se fac in a 10... poti sa mi zici ce se face inainte de ei? Chiar nu mai stiu...

| Rd79 a răspuns (pentru AndreeWz):

Unii fac vectorii si in a 9-a, cei de la intensiv.
Oricum, cum am zis, singura metoda sa stii informatica incat sa poti face OK la o teza este pur si simplu sa stii cat de cat C-ul. Nu stiu ce ati facut pana acum, depinde si de profesor cum face materia.

Dar tu n-ai fost la ore deloc? Nu stii ce ati facut in clasa?

| AndreeWz explică:

Am uitat sa mentionez... sunt a 10 a... am ajuns la vectori dar nu stiu de ce lectii am trecut... sti sa mi spui, sa invat si eh maine pana la 12