| Mihăescu_Sebastian_2001 a întrebat:

Sunt pe profil științe sociale și aș vrea să mă transfer la alt liceu tot pe acest liceu (motiv am mai multi prieteni la acel liceu). Întrebarea este, mai trebuie sa dau vreo diferență? Pot să mă transfer din al 2 -lea semestru?

3 răspunsuri:
| gabryellaKim a răspuns:

Buna și eu am fost profil de științe sociale și depinde și la ce profil vrei, dar da dacă alegi un profil real la care să te transferi atunci vei da și diferențe. Mult succes!

| Mihăescu_Sebastian_2001 explică (pentru gabryellaKim):

As vrea tot pe stiinte sociale. Si la ce materii as da diferente?
Muuultumesc frumos!

| gabryellaKim a răspuns (pentru Mihăescu_Sebastian_2001):

Dacă dai la același profil atunci nu vei da nici-o diferență!