| benjst3r a întrebat:

Sunt pe profilul Mate-Info intensiv Info si as dori sa ma transfer pe economie tot in acelasi liceu pe semestrul 2, cls a 11 a. Mai departe vreau sa dau la UniTBv, facultatea de inginerie electrica si stiinta calculatoarelor unde pentru admiterea se face: 40% media de la bac si 60% nota la matematica de la bac.
Intrebarea ar fi, daca ma mut pe economie pentru a putea face matematica M2 si sa dau la bac matematica M2, pot intra la acea facultate?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

și dacă te muți la uman sau scafandri (dacă o fi așa ceva), POȚI

| benjst3r explică (pentru sierra1):

Deci nu conteaza daca dau M1 sau M2 sau tehnologica? tot pot intra?

| sierra1 a răspuns (pentru benjst3r):

Nu dragă, nu contează