| TanaseȘtefan a întrebat:

Salut, sunt pe profilul sportiv la liceu iar eu am facut din clasa a 4 a pana in a 8 a fotbal, dar acum nu mai sunt intr-un club. Din cauza ca nu mai sunt intr-un club nu pot da evidența(nu stiu cum se numeste) ca fac parte dintr-un club sportiv, are ceva daca nu o duc la liceu? Ma scoade de pe profil?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Evidenta la ce?
Te referi la probe sportive?

| TanaseȘtefan explică (pentru Violleta2022):

Adeverința sportiva, mi-am adus aminte cum se numeste.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce ai avea nevoie de adeverinta sportiva, daca esti deja la un liceu sportiv?
Ti-a cerut cineva asa ceva? Cu ce scop?

| TanaseȘtefan explică (pentru Violleta2022):

Mi-a cerut prima data si dupa ne-a spus doamna diriginta ca trebuie pe fiecare luna, eu nu am adus pentru ca nu aveam de unde iar doamna diriginta nu mi-a spus nimic despre asta, am vorbit cu domnul de sport si el a zis ca noi nu facem practica pentru ca facem la acel club.