| Alexxuu10 a întrebat:

Salut, sunt pe profilul turism si alimentatie la liceul economic din oras si as vrea sa ma transfer la un liceu pe profilul stiinte sociale sau filologie, la ce trebuie sa dau diferente?

2 răspunsuri:
| anabelisa a răspuns:

Salut! Pe vremea mea, ca să zic așa, pentru că am terminat liceul în 2016, nu e așa mult, dar nalaughing... am fost la un liceu cu profil uman și din câte îmi amintesc, colegii care s-au transferat de la alte licee cu profile diferite erau nevoiți să dea diferențe la materiile pe care ei nu le-au parcurs. Cum ar fi limba latină sau sociologie, filosofie, etc.
Sper că îmi amintesc bine și nu vorbesc bălării.

| Seb11346yj5 a răspuns:

Bună! Scuze că mă bag dar am o întrebare.Ai reușit până la urmă să te transferi și la ce materii ai dat diferențele? Alexxuu10