| bogdanionut9898 a întrebat:

Salut, sunt student in cadrul Umft, as vrea sa stiu daca in cazul in care mergi in saptamana de mariri, pentru a-ti mari nota la o materie(hmm, igiena examenul scris de exemplu), trebuie sa sustii si examenul practicul obligatoriu? Sau strict scrisul

2 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Doar scrisul, si vezi ca parca se facea o cerere la secretariat ca sa iti aprobe marirea.

| Moyotoky a răspuns:

In principiu doar scris. Dar probabil ar trebui să vorbesti cu profesorul respectiv pentru mai multe detalii