| Giani2012 a întrebat:

Salut sunt ultimul an la liceu si am ramas corigent la 2 materii si trebuie sa dau corigentele zilele urmatoare ce ziceti... credeti ca te trec profesorii la corigenta mai ales daca esti ultimul an?

3 răspunsuri:
| BiancaDuta a răspuns:

Pregateste-te,anythink is posiblelaughingwinking

| justmeandmyboringself a răspuns:

Orice e posibil.

| Munishi a răspuns:

Invata la maxima capacitate, toate energiile terestre si extra-terestre sa te ajute si nu te lasa aburit de ideea ca esti la mila profesorilor(niciodata nu conta pe asta; conteaza numai pe tine)! Succes!