| AlexMaf28 a întrebat:

Taxa de admitere la facultate o plătesc inainte sa depun dosarul său dupa ce am intrat la facultate?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Taxa de admitere se plateste la data cand depui dosarul pentru admitere. Taxa de inscriere se plateste dupa ce ai fost admis si te inscrii pentru a urma cursurile.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si chiar atit de greu i ti este sa intrebi la secretariatul scolii? Gasesti pe google numarul lor de telefon îi suni si vorbesti cu ei, sau mergi pana la facultate si intrebi la secretariat, ei stiu legile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plătești taxa de înscriere care e 100-150 de lei depinde de facultate. După ce apar rezultatele și vezi ce loc ai ocupat: dacă intri la buget nu plătești nimic dacă intri la taxa plătești taxa sau o parte din ea

| christall a răspuns:

Inainte. Si daca optezi pentru mai multe facultati platesti la fiecare taxa.

| lvi7 a răspuns:

O platesti inainte