| IoanaGr764 a întrebat:

Știe cineva când vor fi afișate locurile disponibile pentru sesiunea din toamna la Uvt? Credeți ca vor mai rămâne locuri la buget?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Locurile la buget sunt primele care se ocupa, asdar, nu sunt sanse sa ramana ceva la buget pentru toamna.

| IoanaGr764 explică (pentru Violleta2022):

M-am uitat pe site ul lor la mai multe secții la numărul de locuri alocate pentru buget și pentru taxa și apoi pe listele cu persoanele admise și am văzut ca sunt și locuri neocupate. Știi cumva dacă acele locuri neocupate se mai iau în considerare în toamna?