| Minorin a întrebat:

Tocmai ce am terminat clasa a 9-a si as vrea sa ma transfer la un profil de bilingv engleza, pentru care trebuie sa dau niste diferente. Stiti cumva in ce constau? Trebuie sa invat si materia de Geoprofiles?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dă examen la: limba engleză, istoria Marii Britanii și a SUA, geografia și elemente de cultură.

Cel puțin, așa e la Coșbuc, după cum scrie într-un document de pe site-ul lor: http://cosbucbilingv.ro/......grafic.pdf

1 răspuns: