| Danutu a întrebat:

a venit vremea sa imi aleg liceul pentru care sa ma pregatesc, in principiu am ales liceul militar dar am o mare nelamurire eu port ochelari(nu este o boala din nastere sau alte chestii ci doar port ochelari deoarece nu vad la distanta)
Intrebarea mea este daca atunci cand ma voi prezenta in fata doamnei/domnului la control voi citi cu ochelarii sau fara ei?

1 răspuns:
| tynna009 a răspuns:

Citeste cu ochelati, asa pari mult mai inteligent si captezi atentia profesorului deoarece esti diferit de ceilalti prin simplul fapt ca porti ochelati, sccceswinking