| Vectra1 a întrebat:

Am auzit ca anul asta la matematica ( evaluarea nationala ) s-a dat, oarecum, complicat. Credeti ca o sa se dea la fel si la bac? Aceiasi profesori care au facut subiectele de clasa a 8-a fac si subiectele pentru bac?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

N-avem de unde sti. Comisia care alege subiectele pentru bacalaureat este diferita fata de cea pentru evaluarea nationala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, la bac va fi mult mai greu.

| aadriana1111 a răspuns:

Să sperăm că nu.

| aadriana1111 a răspuns:

Să sperăm că nu va fi. Noi tot ce putem să facem este să ne pregătim!