| Alex628 a întrebat:

Salut TPU! Am bacul la matematică (sn) și efectiv nu știu de ce să mă apuc mai întâi, dacă fac din variantele antrenament date în 2021 mă vor ajuta cu ceva, se dau din ele?! Vreau ceva sfaturi...

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"dacă fac din variantele antrenament date în 2021 mă vor ajuta cu ceva"

puțin... dar dacă le faci pe toate din ultimii zece ani, ești ca și trecut!

| omuletulofficial a răspuns:

Dap, mereu sunt similare cu anii precedenti happy. Daca ai culegere de anul trecut, sau poti face rost, te-ar ajuta mult!

| sunt0anonima a răspuns:

Recomand culegerea de la Paralela 45. Nu trebuie sa îți faci prea multe griji...parcurge din nou materia ușor și va fi ok. Succes