| paulpaul998 a întrebat:

am cumparat Romanul Adolescentului Miop. azi am citit 145 de pagini. si scrie acolo "Volumul 2". Acest roman are 2 volume? si m-am uitat la cuprins si mai scrie acolo ceva scrisori parca... cartea contine toate aceste?(Romanul Adolescentului Miop).

2 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Daca are patru sute si ceva de pagini, e cartea intreaga.Nu conteaza, tu citeste.
Si scrisorile alea sunt interesante, sa citesti pan' la capat.

| MicutzaRuxi a răspuns:

Da, Romanul Adolescentului Miop are 2 volume, insa din cate imi dau seama, tu trebuie sa stai linistit pentru ca le ai pe amandoua intr-o singura carte. Si da, scrisorile, le ai si pe acestea dupa sfarsitul celui de-al doilea volum. Este cartea mea preferata. Sper s-o savurezi cat se poate de bine!:*:*