| caritas a întrebat:

am dat-o în bară primul semestru(la facultate), am trecut 3 din 5 examene cu note de 5 sau 6...
Este vreo șanșă ca media mea terminală să fie un 8-9 dacă încep(deja am început ) să îmi petrec fiecare zi învățând?

2 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Daca iei 2 examene cu nota 13, da, iti iese media undeva intre 8 si 9.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cui ii pasa? Ia-ti macar examenele. Nu te intreaba nimeni de media din facultate. Iti e utila la burse, repartizare in camine, admitere la master, cam atat. Adica tot ce tine de facultate, dar nu de viata din afara ei.