| OliClaudiu a întrebat:

am gasit o carte interesanta intro biblioteca de la mine din oras Jurnalul unui vampir (Contele Dracula) este o carte cu copertile negre si cu un liliac pe coperta si scrisa cu scris de mana si vreau sa o citesc online ca nu am bani sa o cumpar. Multumesc anticipat ofer FUNDA fara discutie celui care ma ajuta happy

2 răspunsuri:
| numaicumvreaueu a răspuns:

Iti trimit eu bani pentru ea! ...id-ul meu de mess elektraeli55@yahoo.com

| OliClaudiu explică (pentru numaicumvreaueu):

Nu vreau bani vreau doar un simplu link unde o pot gasi sa o citesc online tonguewinking