| Viitorulapropiat a întrebat:

..am inteles ca maine, scolile care au fost sectii de votare vor fi inchise.Este adevarat?

Răspuns Apreciat de Editori
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de scoala. De exemplu, cea in acre preda sotul meu va fi inchisa pana la ora 12, orele continuand normal dupa aceasta ora. Stiu alta scoala care este inchisa pana la ora 9.30 (adica doar la primele doua ore). Vineri li s-a transmis exact tuturor elevilor ce au ed facut luni.

| Viitorulapropiat explică:

Noua nu ne-a transmis nimeni nimic, probabil din cauza faptului ca dna diriginta nu a fost in scoala.Multumesc pentru raspuns.

| Brigaela a răspuns:

Daca nu vi s-a spus nimic, inseamna ca meregti normal la scoala.

6 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Sall Radu, da asa este ☺

| Gonrax a răspuns:

Ar fi bine să fie adevărat, dar nu e

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Unele da, altele numai pana la prinz. Nu v-au anuntat de vineri?

| Viitorulapropiat explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

Nu ne-a spus absolut nimic.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru Viitorulapropiat):

Atunci mergi la scoala.

| Felissa13Eden a răspuns:

Pentru cei de dimineata, da :'(

| xz2121 a răspuns:

Rămâne la alegerea scolii dacă se închide sau nu, eu asa am înțeles

| Rotarine a răspuns:

Da