| Alucard_4473 a întrebat:

Am intrat intr-un liceu la profil filologie. Eu voiam sa intru la mate-info. Ma pot muta inainte de a9a in aceelasi liceu de la filo la mate info?

Răspuns Câştigător
| pastru009 a răspuns:

Da, poti. Dar trebuie sa dai o diferenta: un test sau ceva asemanator si o suma modica de bani din cate stiu. Dar ai grija sa ai medie pentru acel profil la care vrei sa intri, de asemenea pentru liceu, ca sa poti fi acceptata si doamne ajuta sa mai aiba locuri libere pentru tine sau sa aiba pe cineva care vrea sa se transfere de la mate-info la filologie, astfel creandu-se un transfer de elevi. happy
Nu are dreptate " Coarna_Mihai_1990 ".

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te poti transfera inainte de semestrul II si nici daca n-ai avut media de admiterea mai mare decat a ultimului intrat la profilul respectiv.

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns:

Nu happy Puteai daca era acelasi profil.