| bomba_5520 a întrebat:

Am intrat la profil real, stiinte ale naturii - intensiv engleza. Limba L2 este germana. In generala am facut L1 franceza si L2 engleza. In liceu voi incepe germana de la zero sau trebuie sa invat cateva notiuni generale? Daca da, de unde as putea sa invat?

2 răspunsuri:
| mennenspeed a răspuns:

Pai nu stiu happy si eu am intrat la stiinte laughing si nu stiu nimica despre asa ceva... o sa afli in momentul in care o sati afli profesoriibig grin
BFT:Xhappy

| bomba_5520 explică:

Alte raspunsuri?