| misco12 a întrebat:

am o intrebare daca iau 0 puncte la competenta lingvistica la bac pot sa primesc diploma de bac?
ma descurc bine cu restul materiilor dar cu limbile straine sunt la pamant. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ai timp sa inveti, in loc sa iti autosugerezi ca nu stii, ai face bine sa stii, fiindca POTI.

2 răspunsuri:
| AlexBpm a răspuns:

Nu ai sa ei 0 puncte pentru ca nu ai cum. De obicei la competente se sufla chiar bine si 2-3 cuvinte le scoti tu

| misco12 explică:

Dar in cazul in care nu sufli nici un cuvant daca iti pune bara poti intra in bac?