| mising23 a întrebat:

Am o intrebare legata de liceu. Recent am fost repartizat la un liceu si nu este de mine(fiind plini de oameni care bat chiar si profesorii, etc...) am intrat cu media 6.00 iar eu as vrea sa ma duc la un liceu de arte (in care trebuie sa sustin probele in toamna) iar la alt liceu in care se intra cu 6.15. Azi ma duc sa ma inscriu la liceu si dupa sa depun cerere de transfer si intrebarea mea este: pot sa depun 2 cereri de transfer? Sau doar una, daca doar una, ar trebui sa scriu intai liceu la care trebuie sa dau probele sau la cel care se intra cu 6:15?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu stim asa ceva, tot te duci la liceu întreaba acolo la secretariat alea stiu ce si cum.