| bonescore a întrebat:

Am o nelămurire în privința cu un transfer pentru liceu. Sunt clasa 10 si doresc sa ma transfer la alt liceu pe semestrul 2 pe acelasi profil! Care sunt procedurile sa ma transfer si daca cineva sa mai transferat în aceeași situație ca mine va rog sa.mi răspunde.ti!
Trebuie motive si in cat timp se aproba cererea?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Stef98 a răspuns:

Este important a te duci zilele astea. la secretariatul scolii tale. acolo afli care este procedura.

Mult succes!

| bonescore explică (pentru Stef98):

La liceu unde vreau sa ma transfer ma primește dar acum trebuie sa astept sa vad daca ma lasa liceul meu ...Ar avea vreun motivi sa nu-mi de-a drumul, mentionez ca sunt un elev mediu în clasa a 9 am avut media general 8 si putin! Te rog sa imi răspunzi si primesti funda!

| Stef98 a răspuns (pentru bonescore):

Aaa nu, liceul tau nu ti ar opri transferul.