| Dorina_Necula_1974 a întrebat:

am o problema sunt in clasa a 8 a si pe semestrul 1 am avut niste altercatii, ma rog, diriginta mi-a scazut nota la purtare la 8, daca pe al 2 semestru o sa am 10 la purtare va intreb daca la liceu profesorii vor vedea ca am avut nota sczuta la purtare ce o sa zica ma vor respinge sper ca nu va rog a jutati-ma

1 răspuns:
| Raluu21 a răspuns:

Nu iti face griji, nu au de unde sa stie profesorii de la liceu ca ai avut tu media la purtare scazuta in generala laughing
La liceu o iei de la 0, pe nimeni nu intereseaza de unde vii sau ce note ai avut atata timp cat te descurci cu noua materie :* Si daca pe semestrul 2 o sa ai 10 la purtare media ta generala o sa fie 9, ceea ce nu e un dezastru fata de altii care au 6-7 laughing