| AlexMahone a întrebat:

am ramas corigent la mate pe vara si as vrea sa stiu cam in ce consta examenul acela... si daca profesorii sunt mai indulgenti si mai trec cu vederea ( sunt in liceu economic )...

Răspuns Câştigător
| NoisyDream a răspuns:

De obicei in vara toti trec dar asta depinde si de prof daca are ceva personal cu tine sau e mai nebun te lasa dar de obicei te trec profesorii daca nu esti cu gura mare si inveti un pic iti da niste exercitii acolo de facut le verifica si aia e daca le faci bine te trece daca nu iti mai da sa faci si vede sau te poate lasa direct dar in vara sunt si ei mai indulgenti big grin Am si eu cativa prieteni si colegi care au ramas pe vara si is in situatia ta le e frica sa nu ii lase dar din cate zic aia mai mari care au trecut prin astea nu e asa nasol in vara de obicei te trec profii happy Bafta!

1 răspuns:
| Ceriik a răspuns:

Poi depinde de subiect si de profesor. Daca profesorul e mai bun si exercitiile sunt mai usoare.