| Ioana2012J a întrebat:

Am şi eu o întrebare, am înţeles că la teze punctul din oficiu este obligatoriu. Ce se întâmplă dacă un profesor nu ţine cont de această regulă, şi nu pune nici un punct din oficiu elevilor săi? I se poate face ceva?
Sau dacă un profesor îi pune note din,, burtă" elevului, fără să-l asculte, ce se întâmplă?

Răspuns Câştigător
| sabrisabrinuta a răspuns:

Daca se intampla asa ceva trebuie luate masuri drastice, poate ajunge si fara job daca nu pune punctele din oficiu, si daca pune note din burta si mai rau, asa fac cei care iau mita, si pentru mita poate ajunge in maari probleme!

1 răspuns:
| zdrangoi a răspuns:

Da,un punct se acorda din oficiu (asta pentru faptul ca macar te-ai prezentat chiar daca nu stii nimic).