| PascuBogdan a întrebat:

am si eu o intrebare ce arme sunt la soldat gradat profesionist?

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Infanterie marina; infanterie terestra,transmisiuni,parasutisti,cercetare diversiune,tancuri,rachete si artilerie antiaeriana, artilerie terestra, chimic, etc. poti intra pe siteul lor, probabil la recrutari.

7 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

La ce te referi, la armament, sau la specialitate?

| PascuBogdan explică (pentru express11):

Specialitate

| express11 a răspuns (pentru PascuBogdan):

Ma streseaza ariciul asta de sus adminulcarnat.

| PascuBogdan explică (pentru express11):

laughing

| express11 a răspuns (pentru PascuBogdan):

Eu am fost la parasutisti, arma ok, 10 ani.bafta!

| express11 a răspuns (pentru PascuBogdan):

Infanterie marina; infanterie terestra,transmisiuni,parasutisti,cercetare diversiune,tancuri,rachete si artilerie antiaeriana, artilerie terestra, chimic, etc. poti intra pe siteul lor, probabil la recrutari.

| Adminul000 a răspuns:

Din ce joc?

| express11 a răspuns (pentru Adminul000):

Iar raspunzi prosteste.