| MihaiDenis a întrebat:

Am si eu o intrebare: daca nu a mers fiul meu de clasa a v a la olimpiada la religie ca s-a simtit rau, acel profesor poate fi penalizat sau altceva sau sa plece de la acea scoala?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Profesorul nu o sa fie penalizat, nu are de ce sa fie, cu atat mai putin sa fie concediat.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Care e vina profesorului la faza asta, ca nu pricep.

| antimulte a răspuns:

Nu are de ce sa fie profesorul tras la raspundere daca nu a provocat cumva starea de rau a copilului. La fel de bine sau de absurd pot sa zici ca si parintii sunt vinovati chiar daca nu il insoteau atunci.